قانون جذب در موفقیت

قانون جذب در موفقیت

قانون جذب در موفقیت‬‎

قانون جذب در موفقیت

در آغاز هر سال جدید، میلیون ها نفر اهدافی گوناگون برای خود در نظر می گیرند. اهدافی همچون ترک سیگار، شروع کاری جدید، تصمیم برای کاهش وزن، شروع ورزش و … اما متأسفانه این هدف گذاری های هر ساله به ندرت نتیجه می دهند و اغلب در پایان فروردین ماه به دست فراموشی سپرده می شوند.

اما واقعاً چرا؟

در این میان ، دو دلیل اساسی وجود دارد : اولی سستی انگیزه است و دیگری اینکه ما فقط می خواهیم به برخی خواسته های ثابت خود برسیم یا برخی عادات بدمان را کنار بگزاریم، بدون اینکه علت واقعی این کار را درک کنیم.

بنابراین هرگاه کارکرد قانون جذب را درک کنید، متوجه می شوید که چرا هر بار در عملی کردن تصمیماتتان ناکام می مانید.

دلیل ساده ای وجود دارد: تمام عملکردهای شما با قوانین جذب در تضادند. قانون جذب با افکار و احساسات غالب شما فعال می شود؛ یعنی ، به اندیشه ها و احساسی که بیشتر وقت ها دارید، پاسخ می دهد. بنابراین اگر باورهایی محدود کننده یا عاداتی منفی داشته باشید که با تصمیماتتان در تضاد باشد و در عین حال، خود را مجبور کنید که هرطور شده پیش بروید، به احتمال زیاد، با سرشکستگی و ناامیدی مواجه خواهید شد. در نتیجه همچنان شرایط مشابه قبل را به سمت خود جذب خواهید کرد. بنابراین به جای اینکه فقط برای تغییرات مثبت تلاش کنید، از این لحظه به بعد، از قدرت افکار و احساساتتان هم کمک بگیرید.

مراحل به کارگیری قانون جذب

 

۱- نتیجه دلخواهتان را تجسم کنید

روزانه پانزده دقیقه را به تجسم نتیجه دلخواهتان اختصاص دهید. شاید مثلاً می خواهید هفت کیلوگرم وزن کم کنید. شاید هم مبلغی مشخصی پول یا داشتن شغلی خاص مد نظرتان هست.خب، این خواسته ها را تجسم کنید. ولی فقط به تجسم اکتفا نکنید؛ بلکه آن را حس کنید. منظور همان احساسی است که در صورت موفقیت در وجودتان ریشه می دواند. سبک شدن و متوازن شدن بدن خود را حس کنید؛ فراوانی در آمد خودتان را احساس کنید؛ حال خوشتان را در شغل دلخواهتان با تمام وجود لمس کنید.

۲- باور کنید که آن هدف متعلق به شماست

تردید و ناباوری نقسی اصلی در ناکامی و موفق نشدن افراد بازی می کند. وقتی در انجام دادن کاری کردد هستید یا باور دارید که انجام دادن آن کار برای شما غیر ممکن است، تصویری درباره خود ایجاد می کنید که تبدیل به حقیقت شما می شود.در نتیجه هستی هم آن تصویر را به سمت شما جذب خواهد کرد. بنابریان فقط چیزی را از خود بروز دهید که خواهان آن هستید. به هیچ وجه از تردید ها و شک ها حرف نزنید. شما خواسته تان را به دست آورده اید، پس هرروز این دست یافتن را احساس کنید و سرانجام آن را باور کنید.

۳- خواسته تان را به هستی واگذار کنید.

پس از تجسم هدف، احساس و باور آن، رهایش کنید و اجازه دهید که به هستی و یا همان کائنات واگذار شود. ایت اقدام بسیار مهم است زیرا نگرانی و وسواس فکری درباره چگونگی موفق شدن این خواسته، با انرژی خوب و هدفی که که مجسم کرده و باورش کرده اید، در تضاد است. شما برای حفظ انرژی خوب دورنی تان باید به خود اعتماد کردهو به خداوند توکل کنید؛ یعنی اصلاً نگران نباشید که چطور قرار است به خواسته تان برسید. این قسمت دیگر مربوط به شما نیست.

 

قانون جذب در موفقیت‬‎

قانون جذب در موفقیت

به این ترتیب، روز به روز به اهدافتان نزدیک تر می شوید و بهتر از همه این روند برای شما آسان و نشاط آور خواهد بود. یادتان باشد که قانون جذب با ذهنیت و نگرش ما فعال می شود؛ حتی اگر شما هدفی خاص برای باقی عمر خود نداشته باشید، داشتن نگرش مثبت و عالی، چیزهای مثبت و عالی تری را به زندگی شما جذب خواهد کرد؛ چیزهایی مثل سلامتی، پول، شغل، روابطی سالم، شادی، فراوانی، تفریح و خوشی، هیجان و …

 

قانون جذب در موفقیت‬‎

قانون جذب در موفقیت

ولی چطور می توان این نگرش مثبت و عالی را در خود ایجاد کرد؟

برای دیدن این راهکار ها بر روی لیمک زیر کلیک کنید.

راهکارهای ایجاد نگرش مثبت

 

 

 

 

این مطلب رو به دوستان خود در شبکه های اجتماعی اطلاع دهید: