موفقیت در کسب وکار

موفقیت در کسب وکار

موفقیت در کسب وکار‬‎

 

آدم بی هدف مانند مسافری است که وارد پایانه می شود گرچه در آنجا اتوبوس های فراوانی است اما چون نمی داند به کجا می خواهد برود نمی تواند سوار هیچ یک از آنها شود.

به اطرافتان خوب توجه کنید!

چند درصد از ما شب هنگام که از کارهای روزانه فارغ می شویم از آنچه بر ما گذشته و یا انجام داده ایم، راضی و خشنود است؟ چند درصد از ما با راحتی و آسایش خیال سر بر بالین می گذارد؟ چند درصد از ما روزی را بدون اضطراب ، عصبانیت و ترس گذرانده است؟ و صبح چند درصد از ما با وجود خواب کافی، سرحال و با نشاط بر می خیزیم؟

چند درصد از ما با علاقه و شوق به سرکار خود می رود؟ چند درصد از ما کاری را که بر عهده دارد با اعتماد به نفس، کامل و با خشنودی انجام میدهد؟ چند درصد از ما هنگام رسیدن به خانه، انرژی، شوق و نشاط را به خانواده هدیه می کند؟ چند درصد از ما در آمد ماهیانه خود را کافی می داند؟

همه ما محتاج یک انقلاب درونی هستیم.

همه آرزو داریم روزهایمان دگرگونه باشد. همه مایلیم زندگی پر شور و نشاطی داشته باشیم. همه در تمنای سلامت و انرژی بیشتریم. همه می خواهیم ثروتمند شویم. همه تمایل داریم کار خود را با علاقه و رضایت انجام دهیم. همه خواستار اعتماد به نفس هستیم. همه آرزو داریم از ترس رها شویم.

اما چند درصد از ما برای تغییر یافتن قدمی بر داشته ایم؟ چند درصد از ما آنچه می بینیم ، می شنویم و می آموزیم بهره می گیریم؟ چند درصد از ما همواره در پی کسب موفقیت هستیم.چند درصد از ما به آرزو های خود جامه عمل می پوشانیم؟

ما همه در روزمرگی های زندگی خود گم شده ایم. چرا؟

شاید تنها به این دلیل که راه تغییر یافتن را نمی شناسیم. مقالات زیر به شما  به شما در تغییر کردن ،موفق و ثروتمند شدن ، سالم و نیرومند شدن کمک می کند.

موفقیت در کسب وکار

می توانید مقاله های مربوط به روش های رسیدن به موفقیت در کسب و کار را در جدول زیر مشاهده کنید. با کلیک بر روی عنوان هر مقاله می توانید آن را مطالعه نمایید.

سعی شده است از مقالات، نکات و جملات سرنوشت ساز افراد برجسته در این زمینه همانند ناپلئون هیل،برایان تریسی، آنتونی رابینز، دارن هاردی، رابرت آلن، ریچارد برنسون، وین دایر، رابرت کیوساکی، دونالد ترامپ،جین سینسرو و …. استفاده شود.

 

اصل سخت کوشی فرمولی برای ثروتمند شدن قانون جذب و موفقیت ایجاد نگرش مثبت
مدیریت زمان و برنامه ریزی جملات انگیزه بخش معیار موفقیت نکات مدیریت زمان
الگوهای مدیریت جملات تأکیدی مثبت راه ثروت وضعیت مالی آرمانی من
راز حقیقی موفقیت ارباب سرنوشت خویش شو جملات تأکیدی میلیونرها راز بیلیونر شدن از زبان ترامپ
 همانی باش که باید باشی تکنیک های قدرتمند در رسیدن به هدف شجاعت مهمترین عامل موفقیت یک قدم به پیش

 

این مطلب رو به دوستان خود در شبکه های اجتماعی اطلاع دهید: