موفقیت در زندگی

موفقیت در زندگی

 

Image result for ‫موفقیت در زندگی‬‎

 

موفقیت در زندگی

برخی آدم ها همیشه از وضعیت و شرایطشان ناراضی اند. آنها دائم گله و شکایت می کنند و زمین و زمان را مقصر می دانند. نکته جالب اینجاست که هرگز خودشان را مسئول نمی دانند و منتظرند دستی از غیب برسد و مشکلات آن ها را حل کند؛ بدون اینکه حتی حاضر باشند کوچکترین تغییری در خودشان بوجود آورند! آن ها دلایل رشد نکردن خود را به گردن وضعیت موجود، شرایط جامعه، نبودن امکانات،اوضاع خراب اقتصادی، سیاست های اشتباه اقتصادی و هزاران بهانه دیگر می اندازند.

این دسته افراد ساعت ها،روزها، هفته ها،ماه ها وحتی سال ها وقت می گذارند تا با سرهم کردن چنین توجیهاتی خودشان را آرام کنند و دلایلی سرهم کنند کهبه خود بگویند: ” من هیچ نقشی در موفق نشدن  و دست نیافتن به زندگی ایده آلم نداشته و ندارم.”

بدون شک گذشته را نمی توان تغییر داد؛ اما آینده را می توان ساخت؛ بنابریان از همین لحظه دست به کار شوید و فرصت ها را از دست ندهید؛ چون زمان نه از حرکت می ایستد و نه به عقی بر می گردد. بر این اساس، انتخاب های شما تصمیماتتان را شکل می دهد و تصمیمات شما منجر به فعالیت های شما خواهد شد. فعالیت های شما نیز بی شک نتایج مشخصی را برایتان به ارمغان خواهند آورد.

همراه استاد سون، واکنش شما در قبال این نوشته ها آینده تان را خواهد ساخت و تأثیری مستقیم بر زندگی نسل بعدی شما خواهد گذاشت.

می توانید مقاله های مربوط به روش های رسیدن به موفقیت در زندگی را در جدول زیر مشاهده کنید. با کلیک بر روی عنوان هر مقاله می توانید آن را مطالعه نمایید.

نکته هایی برای زندگی سالم  بیماری بی انگیزگی نقشه خوشحالی اندازه شیشه توان تو
درس هایی برای ساختن زندگی مبارزه با افسردگی الفبای دکوراسیون
هدف گذاری در زندگی
مراحل رسیدن به هدف قدرت شکرگزاری هشت باید در زندگی عاشق خودت باش
فکر سالم،بدن سالم تغییر زندگی در دگرگونی دنیا چقدر مؤثرید؟ قطره قطره جمع گردد…

 

 

این مطلب رو به دوستان خود در شبکه های اجتماعی اطلاع دهید: